כל התחרויות צור קשר הפוך לדף הבית יוצרים ויצירות הנחיות שימוש הרשמה לפורום דף ראשי

תחרות 27
'ל וּ ל'
ה'לוּל' מיועד לתכנים שאינם יצירות, וייפתח פעם ביממה
בהודעה חדשה, על ידי אחד מחברי הפורום בהתאם לצורך.
לוּל זה ישמש את חברי הפורום כל אותה יממה.


"שווה ציטוט"
אם שורה מתוך יצירתך נבחרה ל'שווה ציטוט'
אנא שלח/י למייל שלי, שורה נבחרת מתוך יצירה של כותב אחר
לא יותר מ-10 מלים, ובצרוף לינק ליצירה

הנחיות לקעקוע היצירות - כאן

ל- YouTube - כאן


" תני לי ואלטף צלך מונח על מדרגת ביתך "
חגי
(בחרה - תיה)

בסימן כתיבה

תאריך 05/02/2007 13:00:53
מאת לתחרות 61
נושא היא התחתנה והיא מאושרת / מאת 61 לתחרות / למסלול הקצר

היא אהבה את צחי מאוד. הוא היה הרומן הראשון שלה כשהיתה בת 15. הוא שביעיסט בן 17. שש שנים היו ביחד עד החופה המושקעת בגן אירועים, עם אגם קטן וקרקורים ברקע. אמא של אורית אמרה שצפרדעים מביאות מזל טוב לנישואים. היא צדקה. שש שנים אחרי החופה עוד היו כמו בירח דבש. המון מתוק והפתעות קטנות. הוא עשה לה כל בוקר טוסט עם מרגרינה, היא נישקה לו בלילה את הבהונות. אחת אחת.
 

הצרות החלו כשקנה מחשב חדש, עם זיכרון של איינשטיין וידע של הוקינס. יותר ויותר נעלם לתוכו, שקע בעולמות אחרים. גם היא לא פיגרה אחריו. כשלא היה בבית היתה גולשת באתרים שונים, נתקלת בטיפוסים מעניינים. אני בזוגיות נהדרת, הודיעה לכל גבר שהזדמן בדרכה, לפני שיתחיל לפתח ציפיות. הקפידה לשמור מרחק ביטחון ממלכודות רומנטיות.

אבל סטיבי היה שונה. התחברה איתו די מהר, הכימיה היתה נהדרת, התכתובות עברו למיילים. לא משהו צפוף, שניים-שלושה ביום, אבל כל מייל מרגש מהשני. הוא עשה לה דברים בלב, הזיז פעימות מונה. בהתחלה הרגישה לא נוח, אחר כך החלה להיסחף. צחי לא ידע מכלום.

"אורית הילדה שלי, אני מנשק את האצבעות המתוקות שלך, חלקת אלוהים קטנה. בלילה את בחלומות שלי, והבוקר לא נפתח בלי לחשוב עלייך. את ערטילאית, אבל אני מדמיין אותך. יפה כמו ברוק שילדס, חושנית כמו פמלה אנדרסון, חכמה כמו ברוריה, דעתנית כמו שולמית אלוני. אני יודע שאת אוהבת את בעלך, אבל אם תפני לי חדרון קטן בלב, אהיה המאושר באדם".
 
הוא עשה לה טוב לעור הפנים. היא החלה לבלות זמן מול המראה, להתגנדר. גוונים בשיער, ציפורניים, קוסמטיקאית קבועה. צחי לא נותר אדיש. "זה הכל לכבודי?", היה נושק לה בהתפעלות.
סטיבי החל ללחוץ על פגישה. "כבר שלושה חודשים יפהפיה שלי", כתב, "ואני מיוסר, מרוגש, לא יכול עוד, חייב לראותך". היא נלחמה בעצמה, בו, ושוב בעצמה. אבל כוחותיה אזלו. בוקר אחד, אחרי עוד מכתב מתוק במיוחד, היא נשברה. "ניפגש מחר", השיבה, "אבל אתה לא נוגע בי". סטיבי היה מאושר: "רק לראותך בלבד מתוקה שלי".

כשצחי חזר לקראת ערב, רקותיה דפקו כמו פטיש אוויר בקידוחי נפט. צחי לא יכול היה שלא לשים לב. קרה משהו בייב?, גישש. היא הכחישה, אבל סומק הציף את פניה. היא היתה שקופה, לא ידעה לשקר. צחי התיישב מולה בתקיפות: אורית! תסתכלי לי בעיניים.

מבטה נותר מושפל. צחי הרים את ראשה. עיניה המצועפות הסגירו סוד. אני דורש לדעת מה קרה, אמר בקול מתכתי קר, מהסוג שמעולם לא הכירה בו. כל ההתרגשות התפרצה אצלה בבת אחת. היא התייפחה על כתפו. הוא ליטף את שיערה בשקט. ככה ישבו עשר דקות עד שנרגעה קצת.

"זה מישהו, גבר שהכרתי בווירטואל", התוודתה לבסוף. "אין בינינו כלום, אבל הוא שיגע אותי... שלושה חודשים ככה. קבענו פגישה למחר... אני מטומטמת, נסחפתי. אני מבטלת... תסלח לי".
 

הוא הביט בה ארוכות נדהם ומשועשע כאחד. היא ישבה בעיניים מושפלות, חששה להביט בו. לבסוף אמר: "לא היית בסדר אוריתי. עשית לי דברים מאחורי הגב במשך שלושה חודשים".

"אני יודעת, מבקשת את סליחתך".

"אבל אני רוצה לגלות לך משהו".

היא נשאה אליו עיניים בתקווה: "מה צחי, מה?"

- מכירה את השיר של דייויד ברוזה ´היא התחתנה והיא מאושרת´?

- בטח שמכירה.

- על ההוא ששולח לאהובתו זר פרחים קשור בסרט?

- כן...

- ובסוף מתגלה שזה הבעל?

- אוייי, לא... אל תגיד לי ש...

 
צחי חייך חיוך רחב. לראשונה נשאה אליו עיניה. הן היו תוהות, מכווצות, כמו החריצים שנפערו במצחה. היא ניסתה לקלוט, לעכל. שלושה חודשים התכתבה עם בעלה. הרגישה מטופשת, מסוחררת.

אתה... אתה... היא חיפשה את המילים. לבסוף שיחררה צחוק. לא משהו שמח, יותר של אנחת רווחה. אתה פשוט אדיוט, ניענעה את ראשה כלא מאמינה, אני כועסת עליך נורא.... אבל אוהבת אותך. שמחה שזה הסתיים ככה.

גם צחי חייך: גם אני שמח שזה הסתיים.

- הסתיים מה?

- נישואינו הסתיימו בזה הרגע, אמר בקול קר. שיקרת, עשית לי מעשה מאחורי הגב.

- איזה מעשה? הצחוק שלה התחלף בהבעה נואשת.

- את בגדת בי!

- אני בגדתי בך? עם מי?

- איתי.

 

 
 
Kתחרות29
   
מפת העץ
האזינו האזינו!! פרס חדש בתחרות - מיועד לכולכם @__ ה ש י פּ וּ ט __@  
היא התחתנה והיא מאושרת / מאת 61 לתחרות / למסלול הקצר לתחרות 61  
 עם כל זה שכתוב נקי ממש אין חידוש. 2142   
 לעוס. ערפל   
 בזבזת יצירה אחת. חבל. אתי אור   
 ויש גם את הסיפור נויה  
 לבד מהעובדה שזה כנאמר בעדינות, לעוס, הפסנתרן  
 כן, מוכר ידוע ובנאלי. אבל כתוב טוב. לואיס   
 רומן רומנטי בעידן האינטרנט. צפוי ומוכר שרית   
 צפוי מידי עם סוף מנחית הרוזנת היחפה   
חד גדיא. סיפור ארוך. לתחרות 62  
הקמת פורום דפי נחיתה   /   הקמת פורום הקמת פורום