רדיו יוּבל   רשימת דיוור תנאי שימוש (קולמוסנט ©) הרשמה עזרה מקלדת יוּבל

תאריך 07/08/2007 11:07:09
מאת סוריא
נושא נפלאות הכתר ושמלת הסאטן השחורה. פרק רביעי

נפלאות הכתר ושמלת הסאטן השחורה. פרק רביעי
 
סיפור קצר
סוריא
 

(כל דמיון בין הדמויות, הכינויים, השמות והמקומות המוזכרים בספור זה, למציאות כפי שהייתה או שהינה כיום, הוא מקרי בהחלט.)
 
פרקים קודמים שפורסמו: 
פרק ראשון 
פרק שני
פרק שלישי
 

 
פרק רביעי
 
הנקמה אכן אחרה לבא  אך טוב שאחרה מאשר לא באה חשבה לעצמה סעידה חמדאן.  לאחר שרוחמה וציון שבו   לביתם  מבית הכרם, רוחמה המושפלת התאוששה   בהחלטה צבאית : כי "עומרי צריך תרופה" ועליה מיד לשדך לבנה כלה, וחשוב שתהה פולניה !

בבוקר למחרת צהרי ההשפלה  יצאה   בחשאי  את ביתה למקום  בלתי ידוע, וכששבה לביתה  שזופה ומחייכת הצהירה לבעלה ציון   המשתהה, שבסתר ליבו שמח  ואולי וניפטר  מהצרה הכבדה בצורת אישתו  המרשעת והבנים והבנות המודאגים, את פשר  ההעלמות   כשל חצי יום, דבר שמעולם לא קרה.  ביום חמישי תלך לחאמם הטורקי  הודיעה, לאחר יום בישול ארוך, וביום שישי תנצץ את הבית לתפארת ותפזר מיני בשמים לברכה, כך שבשבת יבואו הפולניה הטריה ובני משפחתה הכל יהה מוכן לשידוך. עומרי ניסה לבטל את הגזרה  וכשהוא מלווה את אימו הגדולה  למטבח מצעק , בעודה מניחה את  סל  הקניות על הדלפק, היות וקנתה חלק מהמצרכים  לסעודה.  בשקט   הביטה   לתוך עיניו  כשהיא מסננת ואצבעה  הגסה מורמת מול פניו כמעין  אזהרה  "את הזונה הרקדנית שמקפיצה את שדיה כשהיא מקפיצה  את שדיה גם, כדי לך לשכוח, כי אתה  איתה לא תיתחתן"  ובעודה פורקת את הסל חייכה לעבר שקית התבלינים  שנתן לה פאלוך השדכן לתאווה ולמציאת חן שתתבל באוכל כך שגם עומרי ויוסטינה יתאהבו ויגבר הלהט בין השנים.
 
עומרי טרק את דלת הבית  בחוזקה ,   לאחר שהבין כי אין טעם להיתווכח עם  אימו ובפרט  כשהיא נחושה.  ציון  ניסה  לשדל את אישתו במיני דרכים  עד כי יקח אותה לטיול  לטורקיה ויקנה לה שם זהב  רוחמה  צעקה  לעברו מהמטבח "וואלה יא כאלב... עכשיו נזכרת לשדל אותי עכשיו וזה לא מהלב שלך בכלל ! ציון ריחם על בנו כי ידע את סבל החיים כשם שהוא סובל . "להתחתן ללא אהבה יא חבבתי מסכון הילד !!!" לא עזרו הפצרות. ואילו חי הבכור נישק את אמו במצחה ודאג   להזכירה  כי הוא בודאי שיתחתן רק עם פולניה!  והבנות  אין להן ולא היתה להן דעה במשפחה.

עומרי המובס ניכנס  לבר בקצה רחוב יפו  כשסעידה מרטטת את שדיה בוי הלחוץ ביחד עם החרוזים  למול פניו המזיעים  של סוחר הזהב  מחמוד. סעידה שעדין  לא התרצתה בשנית ועכשיו לאחר הביקור של אימו  בודאי לא חפצה לשוחח עימו  הביטה  לעברו והבחינה  בצער גדול  על פניו וביחד עם הנקמה שבליבה למול העלבון שגרמה לה רוחמה מרזוק, בצעדי  תמניה רקדנית עזבה את סוחר  הזהב  "נו מילא נוותר על התשר מיוסף בעל החלומות" חשבה לה  וניגשה לעומרי, כשניפגשו מבטיהם של השניים פרחה האהבה בשנית ובגדול  וכשניסגר הבר  בביתה שבבית הכרם  והצער והעלבון ביחד עם נקמה ברוחמה הפכו את סעידה לאש בוערת כך שעומרי לא שכח את הריח והרוך של אותו ליל בעצם כל חייו והשנים אף נישבעו כי לעולם לא יפרדו.
 
יום חמישי בבוקר כשציון נוחר בקול  ושאר דירי הבית ישנים עבדה רוחמה כמרקחה במטבח  על מיני עוגות, מטעמים כמו המעמול והפישפשטיל מעדן מלכים עוגה מתוקה מאד. וכשבישלה את מיני הבשרים דאגה לפזר את תבליני החשק  - והוסיפה עוד ועוד מתפארת מטבחה. דירי הבית קמו ואיש ואשה הלכו לעבודתם, כך כשהגיע הערב  לאחר שדאגה רוחמה מרזוק  לטעום מכל שבישלה בכדי לברר שאכן הכל תקין  כשהיא מפזזת ושמחה הלכה  לחאמם הטורקי.

בחאמם הטורקי פגשה את מזל התופרת ואת אשת הרב . אשת הרב היתה מספר בפני עצמו!   היה לה אהוב  שנים נהג אגד נשוי  לפני בואה לחאמם.  בחמישי היתה שוכבת  עימו בשדה או באוטובוס בסמוך  להר הרצל. וכשהן  עטפות במגבות בחדר אדים הרטובים מרכלות ומתלוננות זו לזו לפתע בתוך  מסך האדים הלבן כבמעין ערפל הבחינה רוחמה באשה  בערך בת ארבעים,  יפיפיה בעלת  עור כשנהב  שיער שחור ארוך כשהיא יושבת ושדיה הגדולים במיוחד נוצצו ממורקים להפליא, משהו זז בליבה. אוי לא חשבה בסתר זה בטח מהאוכל והתבלינים, העיזה יותר רוחמה להביט  בשנית באשה היפיפה וכשנפגשו מבטיהן הרגישה רוחמה בצביטה בלב וליבה פעם בחוזקה מעולם לא חשה כך, הרגשתה היתה של חופש ורכות   מעין שקט נפשי שמעולם לא היה לה.  וכשיצאו  מזל ואשת הרב  ראשונות את חדר האדים הרטובים לפתע  נעמדה  בסמוך לה מאד האשה ולחשה באוזנה "שמי ג´פטו כך מכנות אותי חברותי" רוחמה הביטה בה  ולא יכלה לעמוד ביצרה

החליקה קלות בגב  אצבעותיה  על השד הימיני שנצץ  ממורק  מולה ולהפתעתה ג`פטו לא  נרתעה ולחשה בשנית באוזנה   "נתראה כאן באותה שעה בשבוע הבא". רוחמה הנבוכה מעצם כל העניין מהרה לצאת ולהתלבש וכשחזרה לביתה נעשתה יותר  קשוחה בעמדתה  בנוגע  לבנה עומרי כי סעידה גם כן היה לה משהו צובט לב שהפריע לה ועכשיו היא ידעה מה זה, היא אהבה בסתר נשים !!!!

סעידה צחקה לעצמה במטבח אוההו איך  הכנסתי לה בגלל הסוד האפל שעכשיו ירד עימה לקבר.
 
 

 
 
   
מפת העץ
מסיפורי הדוד הנרי / סיפורי יוון - הלנה הנרי גלוקסמן  
נפלאות הכתר ושמלת הסאטן השחורה. פרק רביעי סוריא  
 תענוג לקרוא, הכישרון כנראה מולד והוא עמוק במישפחה! רפי אשכנזי   
 תודה רפי !!! סוריא  
 סוריא את שווה. אבי גולדרייך  
 תודה לך ואכן עולמן של הנשים עולם מיוחד סוריא  
 סוריא כותבת הסיפורים רפי גטניו  
 או קי רפי השבוע בעזרת השם יקום פרק חדש! סוריא  
רפול כמופת לחיקוי שמעון מנדס  
הקמת פורום דפי נחיתה   /   הקמת פורום הקמת פורום